| Артикул | R9 brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | R7 red |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | 06703 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | UT13-2 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 110DB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 01781 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 370 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 03410 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05221 BBSE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | GT83DE |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D2836 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 515 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 290мм |
| Артикул | V3587C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | V3604C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | V3458RN3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4516N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3566N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |