| Артикул | 9201-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 4115-GL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 31 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 40Cr13 |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 7711BB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 7831B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | GT0160 GR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | LK5033OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK727 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | LK5030KH |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | D11194 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | 1070 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | ACK10-2 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7878-12 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | UT085 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | HK8012 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 605 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 0393 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D11596 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |