| Артикул | V3567N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D11743 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | UT810 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | UT26 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | SMF12 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BM560 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | C123 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05033-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | UT13-4 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | EF110 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | 9215 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 9201-PL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7228-GJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | GT964-CB01 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | GT967 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |