| Артикул | ACK13 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | PFB03DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFP07DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | GF0161 GR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D11566 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | UT13-1 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | GT84D red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D11195 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 289 гр |
| Товщина обуху | 5.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | MC337 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | ACK85 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | R7 B |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | R8 brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | R7 or |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | R11 black |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | R8 purple |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |