| Артикул | 239X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 109 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Віктор,
Дякую за якісний товар та швидке обслуговування.
Олег,
Магазин спрацював на відмінно як завжди.
Черговий ніж і чергова порція задоволення.
Відмінно ліг в руку і на кишеню).
Тут зібрались всі плюси і побажання: монолайнер, аксіс, різучий профіль та сталь, відмінна вага як на такий розмір, тонке руків'я зручне на кишеню, відсутність шпеників на клинку. Ніж-спінер). Ну і виконання все по SRM-мівськи, якісно і нема до чого доколупатись.
P.S. Подяка магазину за сувенір в посилці;)
Денис,
Забрав сьогодні з Нової Пошти... Цікавий ніж . Руків'я трохи тоненьке , але дизайн леза просто бомбезний . Такий собі кухонник для туриста схрещений з ножем на кожен день . Мінітанк на кишені .