| Артикул | F32 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F35 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS591 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Артикул | TS481 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | TS516 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | TS388 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | YJ01-V1 |
| Артикул | TS394 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS329 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | TS504 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS552 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS612 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS566 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Артикул | TS437 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS162 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | TS518 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |