| Артикул | 2120 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | AL-TXX09 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | AL-TF21-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 7605B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | AL-TF19 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3505B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 3515O |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 7711N |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 3611RM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 8061AP |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 7131DM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 3515C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 7051SB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | 8071DS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7851AB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |