| Артикул | 7435 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7091PB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | KU239H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KB314P |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU181G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB245D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU242F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU345I |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU361A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU373B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU173K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU158F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | D10243-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 7878-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 03403-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |