| Артикул | TS612 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | D11062 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.3мм |
| Марка сталі | 65MN |
| Довжина клинка | 255мм |
| Артикул | SS205 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1125 гр |
| Товщина обуху | 7.4мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS116C2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 890 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | 9511041 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1620 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 900мм |
| Артикул | 9511042 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 1444 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 880мм |
| Артикул | 955125 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 930 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | 9512114 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 885 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 750мм |
| Артикул | 955143 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1410 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 890мм |
| Артикул | HT02BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | ST164 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | C1112 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 06707 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.72мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | SS382-2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1060 гр |
| Товщина обуху | 7.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 725мм |
| Артикул | SS024D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 720мм |