| Артикул | TS516 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | 08817 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 2853-111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C46 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | PFB02DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF949DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 221X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 221X-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7652B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7653BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 7832B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3728C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | FT61-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | FT2103-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | FT947 |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |