| Артикул | F32 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS516 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | TS388 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | YJ01-V1 |
| Артикул | TS552 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS162 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | TS518 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | BF-115 BK |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 08817 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 08810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | C46 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TXX03 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D11062 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.3мм |
| Марка сталі | 65MN |
| Довжина клинка | 255мм |
| Артикул | PFB02DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF949DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF949CDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |