| Артикул | HK389 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 433 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | V4600C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V5488C5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 239 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V3490C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 1045C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 1048A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V4593C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V5488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D10581 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 14 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 47мм |
| Артикул | AD15 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 11791-W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 282 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 143мм |
| Артикул | 0393BL KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | D11599 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 06707 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.72мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | C240 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 84мм |