| Артикул | 07631 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Out-the-Front Double Auto |
| Вага | 96 гр |
| Колір | Pink |
| Товщина обуху | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Олександр,
Ніж виглядає максимально яскраво завдяки “donut” дизайну, але під цим стоїть серйозна якість. Лезо має відмінну заводську заточку — ріже дуже агресивно і чисто прямо з коробки.
OTF-механізм працює чітко і різко, без люфтів. Відчувається, що всередині все добре підігнано і грамотно змащено — хід плавний, без зайвих зусиль і сторонніх звуків.
Це ніж не тільки для роботи, а й для емоцій. Він викликає усмішку і виділяється серед будь-якої EDC-колекції.