| Артикул | FT947 |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7605B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | KU242F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7008PS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | 07631 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07631 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU235D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KB283D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | KU232C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | YX-628 pink |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | CK1101PP |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | PEN03 pink |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | MBS03 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C10FP pink |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | V3 gold |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 57мм |