| Артикул | F32 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F35 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20216 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20241 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 05154 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TXX03 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | S005 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | AL-TXX09 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | AL-TF21-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 7605B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | AL-TF19 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ACK91 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | ACK11 brown |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | K20214 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 07739 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |