| Артикул | F32 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F35 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS394 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS504 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS552 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS612 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS437 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | BF-115 BK |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 08793 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | K20216 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20241 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 08817 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 2853-111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05154 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | PFB02DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |