| Артикул | K20216 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20241 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TXX03 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D3207 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 9511041 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1620 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 900мм |
| Артикул | 955125 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 930 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | 9512114 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 885 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 750мм |
| Артикул | 955143 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1410 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 890мм |
| Артикул | 08837 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | S005 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | S004 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 2053 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | S002 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V3677C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | AL-TXX09 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 82мм |