| Артикул | WP801B |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | WP737B |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 07632 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | Luzon B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 251 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | GT0163 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | BM536 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | C244 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | D11743 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | ACK93 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | Z-1887 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | L3005A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | V4593C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Медь |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 1043N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | Ki4458.2BA1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3477C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |