| Артикул | 255L-CB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Твердість HRC | 60-62 |
| Фініш клинка | Bead Blast |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 64 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 2.6 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Загальна довжина | 191 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Дмитро,
Ніж чюдовий. Дуже задоволений.
Олег,
Ніж бомбезний,на кармані легкий,аж до відчуття,що загубив,лезо з магазину як бритва досі,вже майже тиждень їм тільки і ріжу від продуктів до пластику і картону.Та й взагалі красені з вигляду,що цей,що в чорному варіанті.Однозначно мій фаворит на кожен день.
Олександр Івенков,
Гарний ніж за току ціну,ножем задоволений,класні менеджєра
Михайло,
Вітаю, панове!
Це не перший мій ніж від цього чудового виробника.
Маю особисто три моделі та ще по одному мої дорослі діти. Моделі 255 та 258
Всі наші ножі з клинком з ламінату. І це не просто так. Усвідомлено обирали саме цю сталь та, звісно, платили більше.
Чудова сталь. І гарно виглядає, і тримає крайку, і досить пристойно протистоїть корозії (я б сказав - взагалі не піддається).
Але руків'я - то окрема розмова. І ось саме карбон - просто топ!
Мої ножі 255 моделі - у джимаскусі та мікарті - все ж поступаються у тактильному відчутті саме цьому карбоновому. Хоча виглядають також неперевершено, як і карбонове руків'я. Кожен по своєму.
Механіка у ножів - це теж їх плюс! Всі працюють гарно з коробки. Лише один ніж трохи відрегулював післі місяця постійного клацання - з'явився мікролюфт, який був усунений викруткою зі 10 секунд і більше не з'являвся.
Дякую, як завжди, магазину та його колективу.
Справді - є за що!
З повагою, Михайло.
Дмитро,
В мене це перший ніж цієї фірми в карбоні, дуже сподобався, легкий, підгонка усіх деталей на висоті, заточка супер підводи рівні, клинок по центру, бриє як бритва. Ніж невеликий на кожен день на карман дуже зручний, на кармані не відчувається. Ніж всім рекомендую. За магазин скажу, після замовлення менеджера передзвнили дуже бистро, все обговорили, та швидко відправили, щєй канфетку цікаву поклали до посилки, дрібниця але приємно. Висновок: Ніж для своєї ціни бомбезний, магазин рекомендую, ніж взагалі у їхньому магазині на момент покупки був з гарною скидкою, рекомендую.