| Артикул | L4007A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3458RN4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | C122 GRB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07630 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 5.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 535-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 0707-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 19099 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | D10106 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | MC337 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 255L-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 9203-MB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 9211-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7228L-MB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 9202-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | S708 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 95мм |