| Артикул | CH3004 G10 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | S628 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 03403-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | D11743 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | C123 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 62RQ |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 268 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | BM275 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | UT812 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 551-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 19206 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 05529 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | SMF13 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | UT21 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 19176 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | TS209 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |