| Артикул | V3566N5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4600C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V3458RN6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | MC337 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | GT87D |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 19173 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 7878-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D11189 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 305 гр |
| Товщина обуху | 5.65мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 119мм |
| Артикул | ST136 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SPC186TI |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7879 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ACK90 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GT83SE |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D10589 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | SOG01 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |