| Артикул | SS024T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | GHK6 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 248 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK6B-P01 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK11 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.56мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK8 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | GHK-PL102 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | GHK10 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | KU333A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | KB245I |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7878-13 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D10635 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 19122 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 06630 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | ACK90 J |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7879 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |