| Артикул | 7421 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 7520 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7521 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7431 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7792 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7822 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | V4468A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7420 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 7811 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7434 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7524 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7522 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | Ki5466A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CH3002 BL |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3001 gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 85мм |