| Артикул | D9512 B |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 318 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 111 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | LK5008 green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5008 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5008 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5012 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 0770 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05029 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 264 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 267-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 44мм |
| Артикул | 151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 05088 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | D6876 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i7 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 04473 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 78мм |