| Артикул | B1 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | 9611 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9631 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7813 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SMF06 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | V4423A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | V4423A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3750 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 3751 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | Ki3304B |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ki3480 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | 7821 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 7523 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 3716 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7611 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |