| Артикул | BG03C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BG02C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG02A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG02B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG01A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG01C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG01B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | A005-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 488 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 198мм |
| Артикул | A002 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 570 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 245мм |
| Артикул | A005 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 678 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 235мм |
| Артикул | A007 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1400 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | Z-2107 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | Z-2317 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 470 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | B1-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | B1-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |