| Артикул | TS16-TI |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS16-W |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | D7369 steel |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | coin orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | TOOL02 white |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Артикул | SOG GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | SOG OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | SOG BL |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | B006.2-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 49 гр |
| Товщина обуху | 13.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 25мм |