| Артикул | 2579-4 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | D5960 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 1767 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Вага | 15 гр |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 2619 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | Z-2031 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 0605-2 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Z-2455 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | Z-2523 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 35мм |
| Артикул | Z-2530 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 38мм |
| Артикул | 2555 |
|---|---|
| Виробник | Colt |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 2890 |
|---|---|
| Виробник | Shrade |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Fd-005 |
|---|---|
| Виробник | Fury |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Z-1860 |
|---|---|
| Виробник | Fury |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 78 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | F-026 |
|---|---|
| Виробник | Fury |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | Z-2496 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 70мм |