| Артикул | 911A1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 0456 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | D8342 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | JIN02 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Jin02 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 0562 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 06588 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 06539 B |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 06539 W |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFP07WS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PF949XCDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | PFP14PW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | PFB04DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 3721F |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 7682NM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 87мм |