| Артикул | 04884-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05033-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 0605 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 04884-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 04405 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05033-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | z-2469 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 0806 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05033-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 03435 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 0708 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 05160 A1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 05160 A2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |