| Артикул | 04494 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | TAP01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | D8342 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C173 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | SPC81 D1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | G0513 orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 2579-3 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 2579-1 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 2579-2 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 2383 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 2544 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Z-1550 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 2368 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | Z-2454 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 1869 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 75мм |