| Артикул | D7065 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05297 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 04432 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 04884-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Z-2548 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3253 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | D2024 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 315мм |
| Артикул | 3725 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3726 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 7432 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | C07-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | C07-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | C07-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D2784 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | TS21 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |