| Артикул | H28 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 308 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | TS63 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 210 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | T10 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 59 гр |
| Артикул | T17 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 54 гр |
| Артикул | B2-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Артикул | B007-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Артикул | B006.2 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 49 гр |
| Артикул | B7.3-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | B7.3-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |
| Артикул | B9-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | B9-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | B9 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | Laix B2.2 black |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Артикул | T01 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 83 гр |
| Артикул | T02 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 86 гр |