| Артикул | SS135C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1240 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | 955121 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 1390 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 820мм |
| Артикул | SS115C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1210 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 685мм |
| Артикул | SS106C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 980 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS110T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 960 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | SS101C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 910 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | SS101T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1160 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS110C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 960 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | SS100C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1040 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 695мм |
| Артикул | SS099 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1040 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS099C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1280 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | WS088 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS087 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS090 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS091 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |