| Артикул | L031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | L521 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 282 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | LZ01 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | S052A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |