| Артикул | 255L-MN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 07774 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | DM013 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | BE0505G1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 07632 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 239X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 258L-GC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7141 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 07781 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 258L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 258L-GN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V5488C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | TS348 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 204 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | PFP09SNWO |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFB03WS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |