| Артикул | Z04GPK |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Вага | 20 гр |
| Артикул | C0605 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | SR777A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SR0249B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Ki4502A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ki4488A |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | V3488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | V3488C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | S615-1 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 02133 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 53мм |
| Артикул | TG1705 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 293 гр |
| Товщина обуху | 42.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | 05503 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 61мм |