| Артикул | V4600C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V3458RN6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 9201-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9201-PJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | S628-6 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | LK5027 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | LK5028 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 1411-TZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9202 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9225KB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 9201 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TG1905 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 9164 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | 8118 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | KU203A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |