| Артикул | PFB01DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 147 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.3 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
игорь, Днепр
Это мой первый нож от этой компании,я в восторге от ножа! Качество изготовления на высоком уровне,рез просто шикарный, флип мягкий приятный,в осевом стоят керамические подшипники,нож достойный внимания. Такую вещь советую к приобретению! Спасибо менеджеру Ольге за сладкий подарок! Всем мира и добра.
Роман,
Ніж відмінний, якість виконання бездоганна. Простий, але тільки в гарному сенсі, просто нічого зайвого. Чудовий різ, високі спуски , все як я полюбляю. Ну і традиційно, як завжди, швидка та чітка робота магазину. Рекомендую!
Анатолій,
В ножах не спеціаліст, ніж вибирав по оглядах на Ютубі. Погуглив ціну, в цьому магазині вона була привабливою. Замовив його на сайті чи в суботу увечері, чи в неділю вранці (на Пасху), очікував фідбек від менеджера в понеділок. Але в неділю вже менеджер зі мною зв'язався (на Пасху, нагадаю), підтвердив замовлення, і вже в понеділок увечері ніж був на моєму відділенні НП - супер швидка робота. Також було приємно отримати солодкий презент - як то кажуть, дрібниця, а приємно). Тобто магазин рекомендую, як по вартості товару, так і по швидкості виконання замовлення.