| Артикул | 7131DM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Button Lock |
| Вага | 102 гр |
| Колір | Blue |
| Товщина обуху | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Роман,
Хороший ніж. Не "вау!" ефект, але на свої гроші добре. Колір мікарти і фурнітури блідіший ніж на фото/відео в інтернеті, майте на увазі. Механіка теж в порядку. Загалом задоволений.
Обслуговування магазину "Ножеман" супер - швидко і якісно. Не телефонували без потреби, не турбували "підтвердженнями заказу". Дуже професійно. Подяка магазину за обслуговування і всім рекомендую.