| Артикул | TS504 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS518 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | PFP01BMWW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PFP10GRMGAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP05GRMDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PF838DBMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | FT935-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | PFE05DMP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 1063A6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 1100A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7711N |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 3611RM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 7131DM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7435 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 8051NM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 69мм |