| Артикул | TS504 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | 2120 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | PFP01BMWW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PF838DBMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Talwar blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr17MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | PFP11BS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 4101FUC-SIC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 41мм |
| Артикул | 7878-19 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7131DM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 3515B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | V3692A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 702T-ME |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | D7264 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | KU373C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7228B-ME2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 87мм |