| Артикул | 7832B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | PVD |
| Тип замка | Button Lock |
| Вага | 83 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 208 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Дмитро,
Дуже приемний та оpигiнальний нiж для повсякденного користування
Звiсно конструкцiя леза не передбачае важких робiт, але гарно пораеться там де потрiбен гарний агресивний рiз
Е особливiсть, требв ,,наловчитись,, з вiдкриванням за штифт, напрямок руху пальця по диагоналi вперед, ще легше натиснувши кнопку фiксатора й лего струснути клинок
Дуже приемний випоб