| Артикул | 221X-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Button Lock |
| Вага | 104 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуху | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 213 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Михайло,
Почну з плюсів: легкий, гарно зібраний, механіка як завжди на висоті.
Але після 258-го очікування були значно більші.... Але імоції в бік, що ми маємо:
1. Майже повну відсутність лайнерів ( оті нещасні два сантиметри... ну таке).
2. Далеко не самий надійний замок
3. Упорна "бонка" клинка товщиною з сірник.... (а її поїднання цим замком....)
4. Нова більш широка кліпса, яка не стає на 258 і 255 -і, але стає на 259-й
Враховуючи викладене вище, враження не однозначні: цей ніж своїм "тактикульним" виглядом має вселяти впевненість, але коли береш його в руки здається ніби дитяча іграшка. Все ж таки 258-й набагато кращий у всьому, а якщо брати аналогічні матеріали то навіть дешевший.