| Артикул | F35 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS394 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | K20216 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D3207 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | PFE14GRDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | PFP10GRMGAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP05GRMDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 221X-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | S002 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 1063A6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | LK717 GR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | HK04GRN |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HK04KHK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 3138 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 148мм |
| Артикул | C46 gr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 97мм |