| Артикул | Luzon B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 251 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуху | 3.75 мм |
| Довжина клинка | 151 мм |
| Загальна довжина | 342 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Крет Тарас,
То не ніж, то невелика шабля :-)
Просто мега велика ручка. Розміри клинка вражають. При цьому вага помірна. На кишені немає відчуття "гантелі". Добре підігнана механіка. Правда запірний механізм (який блокує можливість складання клинка) досить тендітний. Клин по середині. Заточка - бритва. Форма клинка, фліп - бомба. За свою ціну - хороший "меч".
Сергій,
Брав в колекцію та для понтів. Задачу понтуватися виконує на 200%. Коли дістаю цей "цвайхандер" - у всіх навколо виникає бурхлива реакція, ніхто не лишається байдужим. Звук відкриття можна порівняти із звуком зведення затвору рушниці. Закривається під власною вагою, тому ним легко оперувати однією рукою. При цьому загальна вага на диво невелика. І незважаючи на розміри - дуже гарна ергономіка рукоятки.
З практичної точки зору - це все ж таки не мачете, тоненька запірна пластина викликає сумніви навіть не дивлячись на додатковий запобіжник, тому не варто рубати ним гілки, да і гостра заводська заточка натякає на інше використання. Різати продукти на невеличкому століку на пікніку - також не дуже зручно, все ж таки здоровезний клінок чіпляє стакани та тарілки сусідів... Зато ним шикарно нарізати великий святковий торт!