| Артикул | Y03 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 999 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 07813 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07775 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | HK8048 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 800 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | HK8070 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 655 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 311L-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 255L-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 239X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 258L-GC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 168L-GB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | LK5021NW |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 7141 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS301-D2 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EDC22 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 8.5мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 52мм |