| Артикул | TS329 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | TS162 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | HK04GRN |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HK04BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HT02BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | HK04KHK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V59C |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | BM536 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | TS88 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS247 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | TS223 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ts81-M390-CF |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05347 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | F22 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | F34 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |