| Артикул | D3207 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | D3206 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | DM019 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | DM020 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | DM018 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C10-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | DM010 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | SS382-2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1060 гр |
| Товщина обуху | 7.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 725мм |
| Артикул | SS024D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | DM013 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | GT0183 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07781 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | DC371-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Abalone Shell |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | S771-2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | GT0214 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 86мм |